Erkki Koponen oljemålning

Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ERKKI KOPONEN (1899-1996) linje, utan händer eller fötter, signerad samt daterad -86, olja på duk, 61x81 cm

842571

2020-11-26