Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, Kina, 1900-tal, skuren dekor, krön i mässing, spegelns mått 178x54, konsolbordets höjd 46, 51x36 cm

Repor samt märken

842580

2020-11-19