Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGSKÅP på benställning, rokoko, 1700-tal, furu, invändigt med hyllplan, 147, 64x25 cm

Senare benställning, slitage

842581

2020-11-19