Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, "Supercirkel" matbord, Fritz Hansen, fanerat i bok, kromade spännben, längd 130, bredd 130, höjd 71 cm
Bruksslitage, märken
842583
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här