Piet Hein & Bruno Mathsson "Supercirkel" bord

Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, "Supercirkel" matbord, Fritz Hansen, fanerat i bok, kromade spännben, längd 130, bredd 130, höjd 71 cm

Bruksslitage, märken

842583

2020-11-19