Cabaret coasters 1900-tal

Cabaret coasters 1900-tal
Cabaret coasters 1900-tal
Cabaret coasters 1900-tal
Cabaret coasters 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CABARET, COASTERS, 20 dlr, 1900-tal, nysilver/metall med porslinplattor, diameter ca 7-30 cm

Slitage

842588

2020-11-19