NK Harding möbelgrupp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, möbelgrupp, 12 dlr, "Harding", ca 1922, bemålade, delvis klädda med rotting, bestående av: soffa, 1 par taburetter, 3 karmstolar, 3 sidobord, 1 par bord, stol, soffans längd 127, sidobordens längd 70, sitthöjd ca 50 inkl. dyna
PROVENIENS: Röda Korsets sjukhus
Rotting med skador, repor, märken, bruksslitage
842596
2020-11-19