NK Harding möbelgrupp

NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp
NK Harding möbelgrupp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, möbelgrupp, 12 dlr, "Harding", ca 1922, bemålade, delvis klädda med rotting, bestående av: soffa, 1 par taburetter, 3 karmstolar, 3 sidobord, 1 par bord, stol, soffans längd 127, sidobordens längd 70, sitthöjd ca 50 inkl. dyna

PROVENIENS: Röda Korsets sjukhus

Rotting med skador, repor, märken, bruksslitage

842596

2020-11-19