Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, 1930/40-tal, björk samt tenn, kupa i vit glasmassa, 56x26 cm

Slitage

842600

2020-11-19