Klubbat för:
20 000 SEK
6 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålat, bestående av: matbord, 6 stolar, sitthöjd 46, bordets höjd 74, diameter 125, 5 iläggsskivor vardera 55 cm
Bruksslitage
842609
2020-11-20