Bellmanstolar 8 st

Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st
Bellmanstolar 8 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-tal, sk Bellmanstolar, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Bruklsslitage

842612

2020-11-20