Handspegel tenn, art deco

Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSPEGEL, C G Hallberg, tenn och mässing, art deco, 1920-30-tal, rund form, handtag i form av delfin, höjd ca 10 mm, diameter 15 cm

Slitage repor

842614

2020-11-30