Ercole Magrotti oljemålning

Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERCOLE MAGROTTI (Italien, 1890-1967): Sydländskt motiv med hus, signerad, olja på duk, ca 40x50 cm

842617

2020-11-26