Manschettask Widerholm & Dahlberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor med man som kikar ned i asken, diameter ca 6.5 cm

Bruksslitage

842627

2020-11-26