Billnäs villasäng nr 990

Billnäs villasäng nr 990
Billnäs villasäng nr 990
Billnäs villasäng nr 990
Billnäs villasäng nr 990
Billnäs villasäng nr 990
Billnäs villasäng nr 990

Klubbat för:

100 EUR

200 EUR

FÄLTSÄNG / VILLASÄNG, Billnäs Bruk model 990, 1900-talets förstahälft, lakerad björk och botten av ravenduk, längd 201 cm, bredd 74 cm, höjd 59 cm, hopfällbar

Slitage

842628

2020-11-27