Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTESET, 5 dlr, silver och kristall, bestående av: handspegel, 2 dosor, 1 ask samt 1 flaska, C G Hallberg, sent 1800-tal spegelns längd 24 cm, höjd ca 5-14 cm
slitage
842631
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här