Toiletteset

Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset
Toiletteset

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTESET, 5 dlr, silver och kristall, bestående av: handspegel, 2 dosor, 1 ask samt 1 flaska, C G Hallberg, sent 1800-tal spegelns längd 24 cm, höjd ca 5-14 cm

slitage

842631

2020-11-30