Beril Berntsson

Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002), kvinnoporträtt, signerad Bertil Berntsson, olja på pannå, ca 41x33 cm

Smärre slitage, färgsläpp

842641

2020-11-30