Certina Armbandsur

Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur
Certina Armbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CERTINA, armbandsur, guld, ca 1980-tal, quartzverk, datum, krona märkt C, senare läderrem, ref nr. EOL 115.9199.65, diam ca 34 mm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage

842645

2020-11-26