Hink med lock koppar

Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar
Hink med lock koppar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINK MED LOCK, koppar, J. R. K. Jonsson, Arboga, 1900-talets början, dekor av bandränder i relief, höjd ca 35 cm

Slitage, stötskador

842648

2020-11-19