Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ENRICO BAJ, (1924-2003): "Guernica", signerad och numrerad Baj 89/100, färgetsning, bildmått ca 37x56 cm,

PROVENIENS:
Galleri Östermalm, Stockholm (etikett på baksidan)

842649

2020-11-20