Irma Salo Jaeger oljemålning

Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning
Irma Salo Jaeger oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

500 EUR

IRMA SALO JAEGER (född 1928) kyrka, signerad Paris samt daterad -51, olja på papper, 33x25 cm

842657

2020-12-07