G Servoli oljemålning

G Servoli oljemålning
G Servoli oljemålning
G Servoli oljemålning
G Servoli oljemålning
G Servoli oljemålning
G Servoli oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIUSEPPE SERVOLI, (1900-tal), Norditalienskt sjölandskap, signerad G Servoli, ca 50x70 cm

Krackelyr

842658

2020-11-26