Tuulikki Pietilä oljemålning

Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning
Tuulikki Pietilä oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

TUULIKKI PIETILÄ (1917-2009) vintervy mot havet, signerad samt daterad -45, olja på pannå, 32x44 cm

842659

2020-12-07