Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, 1800-tal, pojke resp flicka polykrom dekor, ljuspipa uppburen av trädstam, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, avslag
842662
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här