Ljusstakar porslin

Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin
Ljusstakar porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, 1800-tal, pojke resp flicka polykrom dekor, ljuspipa uppburen av trädstam, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, avslag

842662

2020-11-30