Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUSTAF THEODOR WALLÉN (1860-1948): Läsande flicka i stol, signerad G.T. Wallén, daterad 1884, olja på duk, 58x45 cm
Smärre färgbortfall runt kanterna
842663
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här