Gustaf Theodor Wallén oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAF THEODOR WALLÉN (1860-1948): Läsande flicka i stol, signerad G.T. Wallén, daterad 1884, olja på duk, 58x45 cm

Smärre färgbortfall runt kanterna

842663

2020-11-26