Onni Oja oljemålning

Onni Oja oljemålning
Onni Oja oljemålning
Onni Oja oljemålning
Onni Oja oljemålning
Onni Oja oljemålning
Onni Oja oljemålning

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

ONNI OJA (1909-2004) skiss till altartavla "Uppståndelsen", signerad samt daterad -55, a tergo daterad -56, olja på pannå, 152x76 cm

842664

2020-12-07