Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
BERTIL BERNTSSON (1921-2002), figurkomposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -56, olja på duk, ca 67x77 cm
Skador, reva, färgbortfall
842668
2020-12-02