Beril Berntsson

Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002), figurkomposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -56, olja på duk, ca 67x77 cm

Skador, reva, färgbortfall

842668

2020-12-02