Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG, mindre vas, skål, 2 dlr., stengods, Gustavsberg, stämplade "Drejargods", höjd ca 12,5, diameter 11 cm
Slitage, märken
842674
2020-11-21