Stig Lindberg vas och skål Gustavsberg

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG, mindre vas, skål, 2 dlr., stengods, Gustavsberg, stämplade "Drejargods", höjd ca 12,5, diameter 11 cm

Slitage, märken

842674

2020-11-21