Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, rokokostil, förgylld och bronserad ram i trä med skuren dekor, 1900-talets mitt, ca 100x40 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken

842677

Päivämäärä:

2020-11-26