Spegel rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, rokokostil, förgylld och bronserad ram i trä med skuren dekor, 1900-talets mitt, ca 100x40 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken
842677
Päivämäärä:
2020-11-26