Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BO HULTÉN (född 1945): komposition, signerad Bo Hultén- 77 och numrerad 41/90, färglitografi, 47x72 cm
Något gulnad
842680
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här