Bo Hultén

Bo Hultén
Bo Hultén
Bo Hultén
Bo Hultén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO HULTÉN (född 1945): komposition, signerad Bo Hultén- 77 och numrerad 41/90, färglitografi, 47x72 cm

Något gulnad

842680

2020-11-30