Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
500 EUR
BRÖDKORG, silver, insidan förgylld, 24 x 16 cm, vikt ca 430 g, V.S. Grishin, Moskva 1890-tal.
842714
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här