Rysk brödkorg

Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg
Rysk brödkorg

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

500 EUR

BRÖDKORG, silver, insidan förgylld, 24 x 16 cm, vikt ca 430 g, V.S. Grishin, Moskva 1890-tal.

842714

2020-12-07