Chesterfieldsoffa

Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Chesterfield, England, 1900-tal, skinn, djuphäftad, lösa sittplymåer, längd ca 220, sitthöjd 45 cm

Slitage, märken

842716

2020-12-08