Antti Favén

Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTTI FAVÉN (1882-1948) Landskap med molnformationer, signerad och daterad -41, olja på pannå, ca 39x32 cm

842721

2020-11-21