Advent Kuddar Tourdonnet Ett Par
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUDDAR, Tourdonnet, ett par, sammet, handsydd brodyr med adelsvapen, tofsar, innerkudde i dun, ca 37x37 cm
Enligt uppgift inköpt hos Grevinnans Butik & Inredning.
Fint bruksskick. Obetydligt slitage.
842723
2020-11-29