Advent Kuddar Tourdonnet Ett Par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDAR, Tourdonnet, ett par, sammet, handsydd brodyr med adelsvapen, tofsar, innerkudde i dun, ca 37x37 cm

Enligt uppgift inköpt hos Grevinnans Butik & Inredning.

Fint bruksskick. Obetydligt slitage.

842723

2020-11-29