Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskap vid vaten, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 90x120 cm

842724

2020-11-26