Byrå 2-lådig i gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 2-lådig, gustaviansk stil, marmorskiva, fanér i olika träslag, intarsiadekor, nyckel medföljer, höjd ca 75, 80x45 cm

Fanérslitage/skador

842739

2020-12-08