Piedestaler
Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
PIEDESTALER, 2 st., 1900-talets andra hälft, stomme i trä med förgylld/bronserad trä, skivor i marmor, höjd ca 64, 30x30 samt 37, 27x27 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, smärre sprickor
842740
2020-11-26