Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st., 1900-talets andra hälft, stomme i trä med förgylld/bronserad trä, skivor i marmor, höjd ca 64, 30x30 samt 37, 27x27 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, smärre sprickor

842740

2020-11-26