Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, på benställning,18/1900-tal, barockstil, hyllinredning innanför dörrarna, ek, skuren dekor med årtalet 1784, höjd ca 202, 41x93 cm,

Bruksslitage, en list lös

842746

2020-11-30