Michael Thonet Thonet
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MICHAEL THONET, Thonet, 2 stolar samt 1 barstol, betsat trä, rottingsitsar, märkta, sitshöjd 47 och 76 cm
Slitage med mindre skador i kanter och mindre torrsprickor, något nedsutten sits, delivs senare spik,
842748
2020-11-23