Michael Thonet Thonet

Michael Thonet Thonet
Michael Thonet Thonet
Michael Thonet Thonet
Michael Thonet Thonet
Michael Thonet Thonet
Michael Thonet Thonet

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHAEL THONET, Thonet, 2 stolar samt 1 barstol, betsat trä, rottingsitsar, märkta, sitshöjd 47 och 76 cm

Slitage med mindre skador i kanter och mindre torrsprickor, något nedsutten sits, delivs senare spik,

842748

2020-11-23