Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVVAS, porslin, Kina, tidigt 1800-tal, balusterformad med sidohänklar i form av fohundar, dekor i blåvit underglasyr, höjd ca 60 cm
Åldersrelaterat slitage, mikornagg kan förekomma
842763
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här