Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, silver, bland annat Ceson, Göteborg, 1900-talets andra hälft, höjd ca 7-8 cm, fyllda

Gravyr på dem med kvadratisk fotplatta, slitage

842770

2020-11-20