Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 3 par, silver, bland annat Ceson, Göteborg, 1900-talets andra hälft, höjd ca 7-8 cm, fyllda
Gravyr på dem med kvadratisk fotplatta, slitage
842770
2020-11-20