Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, barock, sekelskiftet 1700/1800-talet, två lådor på vardera sida, mässingsbeslag, höjd ca 79, skiva ca 69x127 cm
Bruksslitage, torrsprickor, senare bemålning
842775
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här