Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, barock, sekelskiftet 1700/1800-talet, två lådor på vardera sida, mässingsbeslag, höjd ca 79, skiva ca 69x127 cm

Bruksslitage, torrsprickor, senare bemålning

842775

2020-11-20