Lisa larson relief

Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

LISA LARSON, väggrelief, i form av häst, stengods, delvis glaserad, Gustavsberg, numrerad 150/43, ca 33x46 cm

Nagg på baksidan

842777

2020-11-26