Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, väggrelief, i form av häst, stengods, delvis glaserad, Gustavsberg, numrerad 150/43, ca 33x46 cm
Nagg på baksidan
842777
2020-11-26